Murat Çolak

Hakkımızda

Çağdaş Beyaz Eşya ServisiMurat Çolak tarafından 2000 senesinde beyaz eşya tamiri, yedek parça hizmeti ve her marka ve modelde beyaz eşyanın bakım hizmetlerini vermek için kurulmuştur. Murat Çolak, sektörde edindiği tecrübeyle günümüzde en çok kullanılan tüm marka ve modelde beyaz eşya ve elektrikli / elektronik eşyalarda 23 senedir “ Müşteri Memnuniyeti “ temel ilkesiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Beyaz eşya olarak tabi edilen buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinası, evimizin tüm diğer elektrikli / elektronik araç gereçlerinde garanti kapsamının dışında kalması, çıkacak türlü arıza ve parça ihtiyacıyla çoğumuz için sorun yaratıyor. Bu tip sorunlar, yerinde tespit ve tamiri kısa sürede çözüm Murat Çolak ve uzman kadrosuyla siz müşterilerimiz için dert olmaktan çıkıyor.

Bulaşık makinası servisi, verdiğimiz hizmetlerden sadece biri olarak en çok ihtiyaç duyulanlar arasında liste başını çekmektedir. Evimizin olmazsa olmaz elektronik cihazlarından bulaşık makinası için arıza tespiti, yerinde tamir veya yedek parça tedariği Murat Çolak ve ekibi tarafından siz değerli müşterilerimize en ekonomik şartlarda ve kaliteli işçilikle ulaştırılıyor.

Buzdolabı servisi, yaz – kış evimizin vazgeçilmez eşyalarından olan buzdolabı için Murat Çolak ve ekibi tarafından sunulan bir diğer hizmet alanıdır. Özellikle, garanti kapsamı sonrasında arıza veya oluşacak sorunlar, tüm gündelik hayatımızı etkileyebileceği için ivedi şekilde çözüme ulaştırılması gerekir. Buzdolabı tamiri yanı sıra, her türlü marka ve model için ihtiyaç duyulan yedek parça temini de yine Murat Çolak ve ekibinin 23 yıllık sektör tecrübesiyle çok kısa bir sürede sağlanmaktadır.

Çamaşır makinası servisi, gündelik hayatın yanı sıra sağlıklı ve hijyenik hayatın önemli bir parçası olan çamaşır makinaları için Murat Çolak ve ekibi tarafından tüm hizmetlerde olduğu gibi titizlikle sunulan hizmetlerden sadece biri.

Ocak servisi, çoğunlukla yaz aylarında ihtiyaç duyulsa da neredeyse 4 mevsim ihtiyaç haline gelen ocaklarımızın sorunsuz çalışması için Murat Çolak ve ekibi tarafından sunulan hizmetler arasında yer alıyor. Tüm marka ve model ocaklarınız için ocak arıza tespiti ve ocak tamiri yerinde veya en kısa sürede %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle sunulan hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

Fırın servisi, senelerdir tüm marka ve modellerde Murat Çolak ve ekibinin sunduğu hizmetlerden biri olmakla beraber en çok ihtiyaç duyulan fırın tamiri ve yedek parça servisi kapsamında sizlerle buluşuyor. Verilen hizmetler, müşteri memnuniyeti esasının yanı sıra hızlı ve ekonomik çözümlerle sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Yapılan işin arkasında durmak, işçilik kalitesi ve 7/24 ulaşılabilir bir beyaz eşya servisi Murat Çolak ve ekibi tarafında siz değerli müşteri için 23 senedir bir gelenek haline geldi. Bunun haklı gururu yaşamakla beraber, sektördeki saygınlığını ve güvenilir, kaliteli hizmet özelliğini sizlerin desteğiyle herkesle buluşturmaya kararlıyız.

 

Best specialists

our best employees

Orlando Robinson CEO Company
Daniella Jorat Project manager
Jacob Boreanaz personal manager
Rosalia Decardo Manager

Do you want free diagnostics?

Get free diagnostics when ordering online from our website

Vizyonumuz

Verilen hizmetin kalitesi, müşteri memnuniyeti ve hizmet verilen marka ve model yelpazesini sürekli arttırmak, bölgemizdeki herkesle buluşturmak Murat Çolak ve deneyimli ekibi tarafından öncelikli hedeftir. Bu açıdan, ilk günün heyecanını ve 13 yılık tecübesini her zaman bir arada yaşıyoruz.
Beyaz eşya servisi sektöründe, markalaşmak ve kalitemizi herkesle buluşturabilmek adına var gücümüzle çalışmaya devam ediyor, bu yolda yorulmayacağımızı da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Misyonumuz

Görev bilinci ve sorumluluk, müşteri memnuniyeti ve iş öncesinde & sonrasında hizmet kalitesinden ödün vermemek, işte tam da Murat Çolak ve ekibini diğerlerinden ayıran en önemli fark! Bizle beraber kaliteyle tanışan mutlu müşterilerimizin arasına sizleri de katmak için hizmet bölgemizi her geçen gün daha geniş alanlara taşımaya çalışıyoruz. Bu yolun uzun ve zorlu olduğunu biliyor, sizlerin güven ve inancıyla daha çok motive oluyoruz.

Her zaman daha iyisi için ekibimizle hazırız!

Hizmet Detayları

Hizmetlerimizin tümü, beyaz eşya alanında arıza tespiti, tamir, yedek parça ve 2.el ürün alış-satış olarak sizlerle buluşuyor. Hizmetlerimizden faydalanmak için, iletişim kanallarımızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Ön görüşme sonrasında, yerinde veya tamirhanemizde sorunun tespiti ve çözümü için ön bilgilendirme ve diğer merak ettiğiniz konularda bilgilendirme yapılır.

Son aşamada, yerinde veya gerek duyulursa tamirhanede beyaz eşyalarınızın var olan sorunları titizlikle çözülerek kararlaştırılan zaman içinde sizlere geri teslim edilir.

Çağdaş Beyaz Eşya Servisi,  Murat Çolak tarafından 2000 senesinde beyaz eşya tamiri, yedek parça hizmeti ve her marka ve modelde beyaz eşyanın bakım hizmetlerini vermek için kurulmuştur.

İletişim
© 2023 Çağdaş Beyaz Eşya Servisi – Proje: Zohi Web Çözümleri
Gönder
Scan the code
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?